Programmet för administration, handel och varuhantering i gymnasiesärskolan

Henrik Bäckström, Tranås, Mario Jacob, Ydre, Natalie Karlsson, Ödeshög.

Bygg- och anläggningsprogrammet

Ludwig Ek, Ydre, Jakob Fransson, Tranås, Ola Gustafsson, Sommen, Asif Hassani, Aneby, Sebastian Lago, Tranås, Hjalmar Lax, Tranås, Liam Lindstrand, Aneby, Daniel Oscarsson, Ödeshög, Mingus Ride, Aneby, Ludvig Stahre, Tranås, Lucas Svala, Tranås, Rasmus Westin Waldemyr, Tranås, Lowe Backer, Tranås, Anton Honkanen, Tranås.

Barn och fritidsprogrammet

Alva Eklund, Aneby, Elsa Axelsson, Aneby, Elsa Gustafsson, Ydre, Maja Gustafsson, Ydre, Elsa Klarén, Gränna, Patricia Marjas, Tranås, Kajsa Nordén, Aneby, Reza Wafa, Ödeshög, Hamid Ataei, Tranås, Salwa Chaddad, Tranås, Nathalie Gustafsson Talestig, Tranås, Martina Peric, Tranås, Maja Svensson, Ödeshög, Sarah Abdulkadir Haji, Tranås.

El- och energiprogrammet

Ali Adeeb, Tranås, Farid Haidarzada, Tranås, Rahmatulla Husseinim, Ödeshög, Ahmad Jafari, Tranås, Jonathan Palmér, Tranås, Nasim Rezaie, Aneby, Regina Stenmark, Gusum, David Ugrinovski, Tranås, Jacob Vernersson, Ödeshög.

Ekonomiprogrammet

Tindra Beurling, Tranås, Hugo Bojestig, Ydre, Annie Gado, Tranås, Iza Gustafsson, Tranås, Alice Gyllenhammar, Tranås, Hanna Jeresta, Tranås, Eila Johannessen, Tranås, Viktor Johansson, Tranås, Nellie Karlsson, Sommen, Robin Kass Gregi, Tranås, Joyce Kayyal, Huskvarna, Vilma Lindström, Ydre, Erica Molin, Tranås, Lova Myrén, Tranås, Elsa Ohlsson, Tranås, Charlie Olsson, Ydre, Nihad Poljak, Ydre, Imran Rasoli, Ydre, William Rosell, Tranås, Julia Saviola, Tranås, Adnan Skrijelj, Tranås, Noella Stenberg, Tranås, Sigrid Sundell, Tranås, Amelia Svensson, Tranås, Cajsa Söderberg, Tranås, Jakob Tengvall, Ydre, Astrid Thörn, Tranås, Anton Vennberg, Sommen.

Annons

Estetiska programmet

Ali Reza Ahmadi, Ydre, Emelie Andersson, Ydre, Tilda Andersson, Ödeshög, Moa Andersson Ahlér, Tranås, Saga Bentsen, Motala, Greta Boyero Lindström, Ydre, Moa Christoffersen, Tranås, Alva Eriksson, Ödeshög, Molly Filipsson, Tranås, Caroline Gustavsson, Ydre, Krispin Hagert, Boxholm, Sunna Hedin Sahlström, Kvillsfors, Gustav Hildorsson, Nässjö, Simon Hübsch, Tranås, Olivia Isaksson, Anneberg, Moa Johansson, Ydre, Mikaela Johansson, Boxholm, Tricia Lindholm Tejfors, Tranås, Otto Monell, Tranås, Tilde Nordqvist, Motala, Matilda Norin, Tranås, Julia Nyström. Tranås, Jennifer Pettersson, Norrköping, Thilion Strömberg, Mjölby, Magnus Thorell Pragt, Tranås, Elmar Wasén, Ödeshög, Towe Westman, Boxholm, Smilla Widenborg, Tranås, Emmy Vislander, Anneberg, Emilia Öberg, Tranås.

Fordons- och transportprogrammet

Ali Altahan, Tranås, Adam Karlsson, Tranås, Maraz Kerem Memo, Aneby, Benjamin Samuelson, Aneby, André Schagerström, Tranås, Lukas Winor, Tranås, Håkan Andersson, Tranås, Ada Ledin, Skänninge, Dennis Fingal Elm, Tranås, Francois Jalabian, Tranås.

Handels- och administrationsprogrammet

Mohamad Abdulghani, Aneby, Elin Andersson, Boxholm, Zabina Hanzen, Tranås, Elliot Hellqvist, Tranås, Filip Orre, Sunhultsbrunn, Oscar Sjökvist, Aneby, Ali Amiri, Tranås, Masoud Arazgani, Tranås, Billy Bergh, Bruzaholm, Sheren Bremo, Ödeshög, Janna Hameed, Boxholm, Hamza Mohibi, Ödeshög, Abdul Salmanali, Ydre, Nabi Ahmadi, Ödeshög, Quasim Rezai, Tranås.

Hantverksprogrammet

Matinou Ouronti, Tranås, Martin Paulsen, Tranås, Ludwig Ulm, Norrköping, Emanuel Kempe Gyllensten, Tranås, Alexander Pettersson, Tranås.

Industritekniska programmet

Mohammedalsadiq Al-Maliki, Tranås, David Andersson, Tranås, Jesper Andersson, Boxholm, Islam Bedigou, Tranås, Jesper Bengtsson, Tranås, Nathanael Carlén, Tranås, Andreas Gournambassis, Boxholm, Taha Heidari, Ydre, Habib Jafari, Tranås, Casper Jansson, Tranås, Lucas Jansson, Frinnaryd, William Johansson, Tranås, Anton Johansson, Tranås, Dennis Olofsson, Tranås, Benyamin Wadie, Tranås, Axel Öst, Sommen.

Individuella programmet i gymnasiesärskolan

Max Fingal Elm, Yousef Zahil Jamal, Tranås, Minna Vahlman, Tranås.

Introduktionsprogram

Tuva Carlsson, Tranås, Judith Johansson, Boxholm, Zakariye Abdifatah Mohamed, Tranås, Fawzia Rahim, Tranås, Mostafa Rezai, Ydre, Faiz Sedki, Ödeshög, Leina Haridi, Boxholm, Munthader Ali Mohammed Mohammed, Tranås, Rama Alsaed Ahmad, Ödeshög, Hossein Ebrahimi, Ödeshög, Farida Farida, Ödeshög, Saed Haidari, Ydre, Tabark Hamode, Tranås, Mohammad Hanan, Ydre, Aisha Abdikadir Mire, Ydre, Karimullah Mohammadi, Ydre, Hussein Mohammadi, Ydre, Yaser Mohammedi, Ydre, Seyed Rahullah Mosavi, Tranås, Saruta Phaekhunthod, Tranås, Reza Safari, Ödeshög, Makin Sakrojah, Boxholm, Malak Sayed Ahmad, Ödeshög, Filmon Tessfalem, Ydre.

Naturvetenskapsprogrammet

Sara Abbas, Tranås, Fatimah Alzhraa Alkhaled, Tranås, Moneer Alkhalil, Tranås, Jenifar Barkho, Tranås, Alma Eliasson, Sommen, Olivia Golander, Aneby, Aliyaser Haidari, Aneby, Gustav Jakobsson, Tranås, Sophia Eleonora Leander, Tranås, Stina Ljunggren, Aneby, Pauline Ljunggren, Aneby, Emily Luo, Tranås, Sofia Nygårds, Tranås, Emilia Pettersson, Ydre, Bella Pham, Tranås, Mohamed Ismail Rahim, Tranås, Zahra Ramazani, Tranås, Fatima Rezaq, Tranås, Moa Sahlstedt, Tranås, Love Samuelsson, Tranås, Laura Santenberg, Tranås, Lukas Schildt, Tranås, Jacob Sjölin, Tranås, Hanna Skoglund, Tranås, Jalil Sultani, Aneby, Sofia Udell, Ydre, Hannah Wibom, Tranås.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Ludwig Hillmarker, Tranås, Ebba Piel, Aneby, Amanda Pilt, Bruzaholm, Máya Antikainen Mühlhausen, Tranås, Linnea Johansson, Boxholm, Per Mate, Ödeshög, Mokhtar Hossein Zahedi, Ydre.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Sunita Alukic, Tranås, Thelma Andersson, Tranås, Saga Andersson, Tranås, Hanna Andersson, Ydre, Belma Bacic, Tranås, Thindra Bellman, Tranås, Emma Borg, Tranås,m Figge Eklund, Tranås, Pelle Filipsson Eek, Tranås, Ludwig Friberg, Tranås, Tindra Fundin, Sommen, Isabella Gard, Tranås, Malou Gustafson, Tranås, Märtha Hansson, Tranås, Edvin Hild Källman Tranås, Stina Holmgren, Tranås, Ali Reza Jafari, Ydre, Moa Johansson, Tranås, Ellioth Johwlin, Tranås, Clara Karlsson, Tranås, David Karlsson, Ydre, Isabelle Lam, Tranås, Mahamed Ahmed Mahamud, Ödeshög, Alma Martinsson, Tranås, Viktor Nordstrand, Tranås, Emilia Odeheim, Tranås, Maye Abdi Osman, Ödeshög, Alice Ottosson, Tranås, Emma Petersson, Tranås, Ajla Poljak, Tranås, Linn Pöyliö, Tranås, Ella Margareta Raad, Tranås, Lovisa Rembsgård, Tranås, Mira Silvander, Tranås, Isabelle Sparv Helgesson, Tranås, Thelma Stenquist, Tranås, Anton Stråhle, Tranås, Elin Vik, Tranås, Felicia Åkerlind, Ydre.

Teknikprogrammet

Abawaarri Jihad Adem, Ydre, Albin Andersson, Tranås, Benjamin Bladelius, Tranås, Julius Cassegård, Tranås, Melwin Dahlin, Ydre, Melvin Dahlman, Tranås, Adam Eek, Tranås, Vilgot Eriksson, Tranås, Theodor Friberg, Boxholm, Aaron Friberg, Tranås, Malte Frid, Boxholm, Oscar Gustafsson, Tranås, Lea Hultman, Tranås, Linnea Hårrskog, Tranås, Edwin Igefors, Tranås, Ludwig Jackleus, Boxholm, Lucas Jakobsson, Aneby, Leo Johansson, Tranås, Samuel Karlsson, Tranås, Måns Karmskog, Tranås, William Lilja, Tranås, Viktor Lindquist, Tranås, Reza Mohseni, Tranås, Henry Nordin, Ydre, Daniel Petersson, Tranås, Aldin Salovic, Tranås, Walter Stoltz, Tranås, Edvin Ström, Tranås, Herman Ståhl, Tranås, Arvid Vestgöte Dreber, Ydre.

Vård- och omsorgsprogrammet

Massa Al-Massri, Tranås, Ninni Andersson, Gränna, Olivia Bennäs, Tranås, Ida Blom Gotte, Tranås, Agnes Eklund, Tranås, Majid Faizi, Tranås, Julia Fredin, Tanås, Kajsa Hektor, Tranås, Selma Henrysson, Ödeshög, Lisa Johansson, Ydre, Frida Johansson, Ydre, Julia Kylefjord, Aneby, Emilia Ljungkvist, Ydre, Namaa Hussein Omar, Tranås, Calle Rodin, Aneby, Rahmatollah Amini, Ödeshög, Mohadese Gholami, Mjölby, Jafar Mohamadi, Ydre, Parisa Najafi, Tranås, Khaled Sadek, Tranås, Safir Zahiri, Ödeshög.

VVS- och fastighetsprogrammet

William Falk, Mjölby, Leif Hiltunen, Västerås.

Relaterat: Vissa program sticker ut i statistiken